חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

5 יתרונות של התקנת מעקות זכוכית בבית

ישנם שימושים רבים ומגוונים למעקה. למעשה, המעקות שנהוג להתקין בבית משמשים אותנו ברוב המקרים לבטיחות אך מכיוון שהללו מותקנים בבית חשוב שהם יותאמו לסגנון הבית ולא יפגעו או יטרידו את המתגוררים בבית מבחינת המראה והגודל שלהם. במידה ומוצר אינו מתאים לסגנון העיצובי של הבית הוא עשוי להפריע ולשבש את האווירה שיש בחדר. כיום ישנם פתרונות שונים לכך כאשר אחד מהם הוא התקנה של מעקה זכוכית.

 

מדוע מעקות זכוכית עדיפים על פני מעקות בטון וחומרים אחרים?

למחיצות, סורגים ומעקות מזכוכית יש יתרונות רבים כאשר ניתן לשלב אותם בכל אחד מחדרי ואזורי הבית. בדרך כלל נשים מעקה לצד המדרגות, במטבח, בכניסה לחדרים, בהפרדה שבין קומה אחת לשנייה, מרפסות, מסביב לגינה או מסביב לבריכה ועוד. בעבר היו מתקינים בבתים בעיקר מעקות בטון מכיוון שמדובר בחומר חזק ואיתן, והקבלנים הניחו כי הם הפתרון האידיאלי להגנה ובטיחות. הבעיה העיקרית איתם היא המראה המגושם שלהם, לא משנה עד מהן התוספות או הצבעים שנלווים – עדיין מדובר במעקה מאסיבי שתופס המון מקום. אנשים רבים שיש להם בוחרים לבצע פעולה של ניסור מעקה מבטון ולהחליפו במעקה זכוכית בשל הסיבות הבאות:

  1. מראה אסתטי ומרשים - מעקה זכוכית, להבדיל ממעקה בטון, תופס פחות מקום ויש לו מראה שתואם לכל סגנון עיצובי ולכל חדר. הוא כמובן שקוף, הוא מותיר את חלל החדר פתוח ונקי ולכן הוא משתלב נהדר גם בסגנונות עיצוב ייחודיים.
  2. תחזוקה נוחה וקל לניקיון – להבדיל מבטון או מחומרים אחרים כמו עץ או מתכת, מעקות זכוכית אינם מרקיבים או נהרסים. מבחינת תחזוקה, לא תצטרכו לשלם מדי זמן מה לתיקון או שימור המעקה. מבחינת ניקיון, הזכוכית מתנקה בקלות וניתן לבצע זאת באופן עצמאי עם מטלית לחה. במקרים של מעקה מבטון, יתכן ותצטרכו להזמין איש מקצוע או לסייד אותו.
  3. בטיחותי ואמין - החשיבה כי זכוכית הינה שבירה איננה מדויקת במקרה זה מכיוון שהמוצר מיוצר על ידי מכונות מתקדמות ביותר ונחשבות לאיכותיות. הן אינן נשברות בקלות ומתאימות גם למרפסות וחצרות שבהם ישנה פעילות והמצאות של ילדים.
  4. ההתקנה פשוטה ויעילה - ניתן לבצע אותה במשך זמן קצר ותוך מספר שעות המעקה יתווסף אל הבית ותוכלו להיעזר בו. כמו כן, ניתן גם לייצרם מזכוכית בשילוב עם חומרים אחרים, לתוצאה חזקה אפילו יותר.
  5. מחיר כדאי – מעקות מהסוג הזה ובפרט המוצרים שלנו מתומחרים בד"כ לפי סוג הזכוכית והעובי שלה.  תוכלו להיוועץ באיש מקצוע משלנו ולברר מהו המוצר שהכי נכון לכם ולצרכיכם.

 

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים