חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

רגע לפני שמתקינים סורגים

מתכוונים להתקין סורגים שקופים בבית? לבצע הגבהת מעקות זכוכית למרפסת על מנת לשמור על בטיחות ילדיכם? אלה צעדים מבורכים. עם זאת, עוד לפני שנכנסים לבית החדש יש כמה דברים שחייבים לבצע. בדק בית הוא אחד מהם. בדק בית הוא חלק חשוב מאד מתהליך של רכישת דירה חדשה מקבלן. חשוב מאד לבדוק את הדירה שאותה רוכשים, על מנת לוודא שאין בה ליקויי בנייה חמורים או בעיות בטיחות, ועל מנת לאפשר תיקון של ליקויים שכן קיימים בדירה. 

באמצעות בדק בית מקצועי ניתן להימנע מסכנות של ממש, וגם לקבל תשלום או פיצוי מן הקבלן אשר בנה את הדירה, על ליקויים שקיימים, עבור תיקון של הליקויים או פיצוי עבור ליקויים שאינם ניתנים לתיקון. החברה של ניר גורוביץ וידר מבצעת עבורכם בדק בית מקצועי במיוחד, ומגלה עבורכם את כל סוגי הליקויים.

איך בוחרים חברת בדק בית?

בדיקת בית איכותיתלפני שנכנסים לדירה חדשה חשוב להזמין חברה שתבצע בדק בית בדירה ותוודא שאין בה ליקויים משמעותיים כלשהם. על מנת לעשות זאת, יש לבחור חברה מקצועית לבדק בית. חשוב לבחור חברה אשר מעסיקה אדריכלים ומהנדסים מומחים בתחומם, בעלי ניסיון ומיומנות בבדיקה של בתים ודירות מכל הסוגים.

רק מהנדס בעל ניסיון יוכל להבחין בליקויים שונים, ולזהות אלו פגמים בדירה מצביעים על ליקוי חמור בבנייה, ואלו פגמים מהווים פגיעה אסטטית בלבד ואינם משמעתיים מבחינה מבנית. לכן חשוב מאד לוודא שעובדי החברה הם בעלי מקצוע מנוסים.

טיפים בולטים לביצוע בדק בית

  1. על אף שהבדיקה מקיפה ומכילה תוכן רב, יש לנסות להתמקד בעיקרי הדברים בבדיקה. לוודא שאין נזילות, לוודא שאין ליקויים הקשורים לבטיחות או לחריגות וסטיות במבנה ובחללים הנבדקים.
  2. בתקופת הבדק חובת ההוכחה הינה על הקבלן. כלומר, ברגע שמתגלים ליקויים הקבלן מחויב לתקנם בלי יותר מדי שאלות מיותרות.
  3. במקרים בהם מתגלים חריגות בניה, פלישות לחלק מהרכוש המשותף, נדרש להסדיר את נושא הרישוי. ורצוי שיעשה ע"י הצד המוכר ולא הרוכש.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים