חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

צביעת סורגים ומעקות כחלק מהליך צביעת חדר מדרגות

כולנו מעוניינים לחזור בסוף יום עבודה לבניין נקי ומסודר, בניין שעושה חשק לחזור אליו ובניין שחוזרים אליו עם חיוך. אחד הדברים החשובים ביותר הוא התחזוקה של הבניין וזה כולל כמובן את המעלית, הלובי, החנייה וגם חדר המדרגות. צביעת חדר מדרגות זו פעולה שהיא בגדר חובה ואם מבצעים אותה אחת למספר חודשים אפשר לשמור חדר המדרגות ולעלות במדרגות בכייף גדול. חדרי מדרגות הם למעשה המראה של הבניין, בבניינים ישנים יחסית ניתן לראות חדרי מדרגות מלאי אשפה, עם רהיטים ישנים ובלויים, עם אופניים שאף אחד כבר לא ירכב עליהם, עם מוצרי חשמל שכבר לא בשימוש ועוד. אם אתם רוצים שחדר המדרגות שלכם ייראה אחרת עליכם להשקיע בו ולטפח אותו כמו שצריך כי רק כך תוכלו לשמור על ערך הדירה שלכם בפרט ועל ערך הבניין בכלל.

צובעים את הסורגים? המשיכו גם עם חדר המדרגות

מרפסת השמש שלנו היא המקום שאליו אנחנו בורחים כאשר אנחנו רוצים כמה דקות של שקט, כאשר אנחנו רוצים להטעין את האנרגיות בגוף שלנו מחדש וכאשר אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים פסק זמן קטן לארגן את המחשבות שלנו. צביעת הסורגים במרפסת מציגה את המרפסת שלכם בשיא תפארתה, בפעולה אחת קטנה אתם יכולים להפוך את המרפסת שלכם למדהימה ולהקנות לה מראה כאילו היא הרגע נבנתה. במידה והחלטתם להשקיע בצביעת הסורגים והמעקות במרפסת המשיכו את הפעולה עם צביעת חדר מדרגות בבית משותף ותעשו טובה ענקית גם לעצמכם וגם לשכנים שלכם.

ומה עם הגבהת המעקות? הרבה מעבר לעיצוב מדהים

עד עכשיו דיברנו המון על העיצוב במרפסת או בחדר המדרגות וגם כאשר מדברים על מעקות למרפסת אפשר לחדש את העיצוב עם מעקות מעוצבים וחדשים. אך בנוסף לשינוי בעיצוב, כאשר אתם מחליטים לעשות הגבהה של המעקה אתם גם מקבלים החלטה מצוינת שקשורה לבטיחות של עצמכם ובעיקר לבטיחות של הילדים שלכם בבית. לצערנו יש לא מעט נפילות של ילדים מקומות גבוהות, נפילות שיכולות להסתיים גם בפציעות קשות ולצערנו אפילו גרוע מכך. ברגע שאתם עושים הגבהה למעקות במרפסת אתם גם נותנים למרפסת עיצוב חדש ומרענן ובעיקר אתם שומרים על הילדים שלכם.

לשמור על הבניין שלכם בכמה פעולות פשוטות

ובכן, השמירה על הבניין שלכם וכפועל יוצא מכך גם על רמת החיים שלכם לא מצריכה מכם פעולות מסובכות או מורכבות במיוחד. בסך הכל אתם צריכים להחליט שאתם צובעים את המעקות או הסורגים בבית, לא מוותרים על שירות של צביעת חדרי מדרגות, מגביהים קצת את המעקה בעזרת זכוכית חזקה ומעוצבת והנה לכם הפתרון המושלם לעיצוב נפלא ושמירה על בטיחות ילדכם. זה נשמע מאוד פשוט והאמת היא שזה גם מאוד פשוט במציאות, כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו זה להחליט שאתם רוצים דירה מעוצבת בשילוב בניין מגורים נקי ומסודר.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים