חייגו 039673743
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

סורגים שקופים מחיר

רוצים לרכוש סורגים שקופים? סורגים שקופים מחיר ללקוחות כולל בתוכו מוצר מוצר מצויין ואיכותי, אשר יבטיח לכם ביטחון מלא. סורגים לחלונות המיוצרים בחברת גשם עיצובים מוצעים ללקוחות במחירים אטרקטיביים ביותר, בהשוואה לכל מתחרה אחר. לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים באתר או צרו איתנו קשר בטלפון לייעוץ עם נציגי החברה.

סורג שקוף - מחיר ממוצע בשוק

סורגים שקופים לחלונות נמכרים לרוב במחיר גבוה מזה של סורגים רגילים, וזאת לאור היותם בעלי יותר יתרונות. ייצור סורג שקוף כולל פיתוח מיוחד במינו, אשר מייקר את המחיר לעומת סורג רגיל. היתרון של הסורג השקוף הוא בכך שאינו פוגע בעיצוב, ואינו נותן תחושה של "כלא".

סורגים שקופים מחירלהלן מחירים ממוצעים של מגוון סוגי סורגים:

  • סורג בהתקנה עצמית - סורג אשר אינו משמש למיגון הבית מפני פורצים, אלא מגן על הדיירים מפני נפילות. אינו חזק במיוחד, ולכן משמש בעיקר לחדרים פנימיים בבית. עלות ממוצעת של סורג מסוג זה נעה בטווח מחירים של 200- 500 שקלים, כאשר המחיר משתנה בהתאמה לגודל החלון. פרמטר נוסף המשפיע על מחיר הסורג לבית הוא כמות התפסנים. כמות גדולה תעלה את מחיר הסורג.
  • סורגים קבועים - סורגים סטנדרטים למדי, אשר כיום ניתנים לרכישה במגוון צבעים ועיצובים. קיימים שני סוגים של סורגים קבועים: ישרים וסורגי חבית. סורגים ישרים קבועים מסוג סורגים לחלונות מחיר מוערך הוא כ-600 ש"ח למטר, למחיר זה יש להוסיף עלות התקנה של 600 ש"ח נוספים. סורגי חבית הם סורגים אשר מורחקים מהחלון, ומאפשרים הנחה של עדניות. בעלי רמת מיגון מתקדמת יותר מהסורג הישר. בקטגוריה זו, סורגים לבית מחיר מוערך של כ-700 ש"ח למטר. בתוספת עלות התקנה אשר נקבעת גם היא בהתאם למטרים של הסורג.
  • סורגים נפתחים - בעלי אפשרות פתיחה וסגירה על פי הצורך. קיימים כמה סוגים: סורג יחיד אשר נפתח ונסגר לכיוון אחד בלבד, סורג כפול המורכב משתי יחידות, פלקסי בודד - נפתח למרכז ולצדדים וסורג פלקסי כפול, בעל 3 מנגנוני נעילה. מחיר סורגים לבית בממוצע בקטגוריה זו: 900 ש"ח למטר. על מחירים אלה יש להוסיף עלות התקנה המשתנה בהתאם לגודל החלון, סוג הסורג וכדומה.
  • סורגים שקופים מחיר - סורג המאפשר שמירה על עיצוב המקור. מחיר ממוצע של סורג שקוף יקבע בזמן פגישת הייעוץ מול הלקוח.

מחירי סורגים שקופים עם גשם עיצובים

כיפת מגן  מייצרת ומשווקת מגוון רחב של סורגים מכל הסוגים וממגוון דגמים. מוצר הדגל של גשם עיצובים, המתמחה בפתרונות בטיחות לבית, הוא סורגים שקופים. מדובר בפסי פוליקרבונט המחוברים למערכת עגינה מנירוסטה ועל ידי כך הם מספקים פתרון לשמירה על בטיחות, מניעת נפילות של ילדים ומניעת פריצות ובמקביל לא פוגעים בנופך העיצובי של הבית. מחירי הסורגים אצלנו הם אטרקטיביים ומותאמים לקיים בשוק. אנחנו מציעים לכם לקבל הצעת מחיר ולהשוות. מוזמנים ליצור קשר על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הסורג המתאים לכם ביותר, וכמובן, במחיר אטרקטיבי!

קראו עוד: מעקות זכוכית

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים