חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

סורגים שקופים לבטיחות הבית: מדוע להתקין?

התקנת סורגים שקופים בחלונות הבית תשמש אתכם לשמירה על בטיחות הילדים והנוף הנשקף מהבית. כאשר אומרים "סורגים", מיד הקונוטציות העולות לנו הן של סורגי מתכת המיוצרים על ידי מסגר בריתוך ונצבעים בחצר המסגרייה. הסורגים מותקנים מחוץ לחלון הבית ומטרתם למנוע כניסת פורצים לבית ומניעת נפילת ילדים מהחלונות בקומות הגבוהות.

ובכן, הנה חידוש - מהיום לא צריך להתפשר על מראה הסורגים. העידן הטכנולוגי הגיע גם לתחום הסורגים, כאשר העידן הזה מתחיל עם חברת מגשימים. החברה מייצרת בטכנולוגיה חדשנית סורגים לחלונות ללא ריתוכים ובשיטה המעניקה לסורגים מראה ייחודי ויוקרתי, הנשמר לאורך שנים רבות - ובמקביל - לא בהכרח מייקר את עלויות הייצור וההתקנה. הסיבה לכך: בשל כושר הייצור ההמוני.

סורגים שקופים - מראה אסתטי ונקיהנוף הנשקף מחלונות הבית היא אחת הסיבות העיקריות בגינן אנחנו עוברים לגור בקומות גבוהות, אולם מה עלינו לעשות כאשר הילדים קטינים מדי כדי להגן על עצמם מפני הסכנות של נפילה מגובה רב? לנקוט במשנה זהירות ולשמור על בטיחות. כיום, בזכות הסורגים השקופים ושלל הפתרונות של מגשימים, מסתבר שלא חייבים לוותר על הנוף המרהיב ולחסום אותו עם סורגים שעשויים להעיק. סורגים שקופים, כבר אמרנו?

מה הם למעשה סורגים שקופים?

אף אחד לא באמת אוהב להרגיש שהוא חי בכלוב ולכן בניגוד לסורגים הישנים העשויים ממתכת, סורגים שקופים מצליחים לתת מענה של שמירה על ביטחון אישי ובטיחות הילדים בבית, תוך שמירה על מראה הבית. סורגים שקופים  גם מתאימים והולמים אביזרים אחרים ברחבי הבית מבחינה עיצובית, דוגמת חפצי נוי, עציצים, רהיטים ועוד. הסורגים עשויים מחומר גלם שנקרא פוליקרבונט, שנחשב לחומר חזק במיוחד ומשמש בעיקר את כוחות הביטחון בארץ ובעולם.

כיום, ניתן להשיג סורגים במידות שונות לצורך חיפוי מושלם של חלונות הבית. במקביל, סורגים שקופים הינם סורגים המותקנים בצורה נקייה וללא סימני התקנה, להבדיל מסורגיי המתכת הישנים, שעשויים להכיל עד היום ריתוכים וגימורים לא מושלמים. סורגים שקופים מסוגלים להאיר את הבית במראה בעל שיק הייטיקי, אך היתרון הגדול של הסורגים הללו הוא שהם גם יכולים להתאים לכל חלל עיצובי. מדוע? ובכן, הם שקופים...

מאיפה כדאי לי להזמין סורגים שקופים?

כיום יש שתי חברות בארץ המציעות את הסורג השקוף. חברת אל סורג, שנמצאת בדרום הארץ וחברת מגשימים, שנמצאת במרכז בארץ. שתי החברות מייצרות את הסורג השקוף מפוליקרבונט, המיוצר על ידי חברת פלרם מקיבוץ רמת יוחנן בצפון. החומר עומד בתקנים ובסטנדרטים בינלאומיים. ההבדל בין שתי החברות המשווקות את הסורגים השקופים הוא מהותי למדי בעניין הבטיחות - שיטת העיגון של הפוליקרבונט ובשיטת מתיחת החומר, שבבסיסו הוא אלסטי וגמיש. כל אחת מהחברות מרכיבה את הסורג השקוף באמצעות סרגלי אלומיניום החובקים את לוחות הפוליקרבונט. לחברת מגשימים יתרון חשוב בשיטת העיגון בזכות השיטה אשר פותחה בחברה. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת החובקת את החומר פוליקרבונט ומותחת את החומר בעת ההתקנה ומעניקה לסורג תחושת חוזק ובטיחות מקסימלית.

החלטתם לרכוש סורג שקוף. מה עושים עכשיו?

צרו איתנו קשר בטלפון ויועץ מיגון של מגשימים יתאם עמכם פגישה אישית להזמנת הסורג השקוף. 

קראו עוד: מחירי סורג שקוף
קראו עוד: מעקות זכוכית

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים