חייגו 039673742
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

סורגים לילדים

סורגים לילדים עם גשם עיצוביםכמעט בכל בית משותף בישראל ניתן לראות כיצד הותקנו סורגים בדגמים ובסגנונות שונים, לדוגמה סורגים מברזל מלא, סורגים לילדים, סורגלים חלולים ועוד - לכל אחד תכונות משלו ויתרונות משלו. הסורגים נוצרו זאת על מנת להקנות לדיירי הבניין הביטחון שהם כל כך מחפשים. התקנת סורגים הינה פעולת מנע חכמה, מכיוון שהיא מהווה לא רק אפשרות ליצור חיץ בין מי שמעוניין לפרוץ לבית, אלא גם מהווה הרתעה חשובה היכולה למנוע מלכתחילה את ניסיון הפריצה לבית.

התקנת סורגים לילדים בחדריהם

מלבד התקנת מצלמות אבטחה, אחת הדרכים הפופולאריות להגן מפני פריצות היא באמצעות התקנת סורגים. במקביל, מלבד הגנה בפני פריצות, הרי שסורגים המותקנים בדירות פרטיות מבטיחים גם מניעת תאונות וטרגדיות בהן מוצאים ילדים רבים את מותם. פעמים רבות אנו שומעים על מקרים מצערים בהם קיפחו ילדים רכים את חייהם כאשר התכופפו לרגע קט מבעד לחלון, בכדי להגיע לצעצוע שנפל או התיישבו על מסגרת האבן אשר מקיפה את החלון בחדרם. סורגים הבנויים לילדים במיוחד הם רכישה מתבקשת, שאין לחסוך בה - ערכה עצום ומציל חיים.

כאשר נכנסים לדירה חדשה, מצטברות הוצאות גדולות ויש נטייה כלכלית לוותר או לדחות את התקנת הסורגים החיוניים ומצילי החיים. אנחנו נוטים לשכנע את עצמנו שיהיה בסדר ש"לי זה לא יקרה" ו"נשגיח יותר" ועוד תירוצים רבים, הנחות מוטעות מיסודן, משום שלא תמיד ניתן לצפות את התנהגותם של ילדים קטנים, שאינם מודעים לסכנה העצומה הגלומה בהתכופפות מבעד לחלון או למרפסת הדירה.

לפני מספר שנים נחרדנו לקרוא כיצד ילדה בת 3, שנותרה תחת שמירתו של סבה האוהב, החליטה לטפס מעל מושב הספה שהיה צמוד לחלון הגדול שבסלון הבית וממנו צנחה אל מותה. רגע אחד של חוסר תשומת הלב מצד הסב, שפסע לעבר חדר סמוך, הסתיים באסון נוראי שיכול היה להימנע אילו היו מותקנים באותה דירה סורגים מותאמים לילדים או אמצעי בטיחות אחרים.

היכן להתקין סורגים?

סורגים יש להתקין בחדרי הילדים ובשאר מפתחי החלונות בדירה וניתן לוותר עליהם רק כאשר מדובר בדירת קרקע. לטובת הציבור, ישנו מבחר גדול של סורגים לבטיחות דוגמת סורג בטיחות ישר מתכת בקו החלון וסורג ממתכת בצורת בטן, היוצר התרחקות ומרחב מהחלון. אם החלטתם להזמין סורגים ממתכת, אז מומלץ להזמין סורגים מגולוונים הנצבעים בצביעת אבקה בתנור, ובכך זוכים למעטה הגנה נגד נזקי קורוזיה, דבר שיעניק להם הגנה לאורך שנים רבות - גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

כיום ישנו פתרון נוסף לסוגיית סורגים לילדים ולבית, מלבד סורגי מתכת מסורתיים. סורגים שקופים הם סורגים שמקנים בטיחות מירבית ללקוח ולמשפחתו ובמקביל גם שומרים על מראה נקי ושקוף מחלל החדר. כיום גם ניתן לצבוע את מסגרת הסורג השקוף, שמיוצרת מאלומיניום, בגוון המתאים לגוון מסגרת החלון, כך שייראה ויזואלית כחלק מהחלון עצמו.

לסיכום

הסורגים לילדים, סורגים לשמירה על בטיחות הילדים, הם לא פריטים אשר ניתן לוותר עליהם. אסור לנו לקחת את הסיכון שיכול להמיט עלינו טרגדיה נוראה ולחרב ברגע את כל עולמנו. התאימו עוד היום את חלונות הבית באמצעות הסורגים המתאימים לתקציבכם ולעיצוב הבית מבית גשם עיצובים. אל תדחו למחר את מה שחובה לעשות היום. חייגו עכשיו לגשם עיצובים והזמינו יועץ לביתכם להתקנת סורגים.

קראו עוד: מחירי סורגים שקופים
קראו עוד: הגבהת מעקה מרפסת

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים