חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

סורגים לילדים

כמעט בכל בית משותף בישראל ניתן לראות כיצד הותקנו סורגים בדגמים ובסגנונות שונים, לדוגמה סורגים מברזל מלא, סורגים לילדים, סורגלים חלולים ועוד - לכל אחד תכונות משלו ויתרונות משלו. הסורגים נוצרו זאת על מנת להקנות לדיירי הבניין הביטחון שהם כל כך מחפשים. התקנת סורגים הינה פעולת מנע חכמה, מכיוון שהיא מהווה לא רק אפשרות ליצור חיץ בין מי שמעוניין לפרוץ לבית, אלא גם מהווה הרתעה חשובה היכולה למנוע מלכתחילה את ניסיון הפריצה לבית.

התקנת סורגים לילדים בחדריהם

מלבד התקנת מצלמות אבטחה, אחת הדרכים הפופולאריות להגן מפני פריצות היא באמצעות התקנת סורגים. במקביל, מלבד הגנה בפני פריצות, הרי שסורגים המותקנים בדירות פרטיות מבטיחים גם מניעת תאונות וטרגדיות בהן מוצאים ילדים רבים את מותם. פעמים רבות אנו שומעים על מקרים מצערים בהם קיפחו ילדים רכים את חייהם כאשר התכופפו לרגע קט מבעד לחלון, בכדי להגיע לצעצוע שנפל או התיישבו על מסגרת האבן אשר מקיפה את החלון בחדרם. סורגים הבנויים לילדים במיוחד הם רכישה מתבקשת, שאין לחסוך בה - ערכה עצום ומציל חיים.

כאשר נכנסים לדירה חדשה, מצטברות הוצאות גדולות ויש נטייה כלכלית לוותר או לדחות את התקנת הסורגים החיוניים ומצילי החיים. אנחנו נוטים לשכנע את עצמנו שיהיה בסדר ש"לי זה לא יקרה" ו"נשגיח יותר" ועוד תירוצים רבים, הנחות מוטעות מיסודן, משום שלא תמיד ניתן לצפות את התנהגותם של ילדים קטנים, שאינם מודעים לסכנה העצומה הגלומה בהתכופפות מבעד לחלון או למרפסת הדירה.

היכן להתקין סורגים?
סורגים יש להתקין בחדרי הילדים ובשאר מפתחי החלונות בדירה.

סורגים שקופים הם סורגים שמקנים בטיחות מירבית ללקוח ולמשפחתו ובמקביל גם שומרים על מראה נקי ושקוף מחלל החדר. כיום גם ניתן לצבוע את מסגרת הסורג השקוף, שמיוצרת מאלומיניום, בגוון המתאים לגוון מסגרת החלון, כך שייראה ויזואלית כחלק מהחלון עצמו.

לסיכום

הסורגים לילדים, סורגים לשמירה על בטיחות הילדים, הם לא פריטים אשר ניתן לוותר עליהם. אל תדחו למחר את מה שחובה לעשות היום. חייגו עכשיו למגשימים והזמינו יועץ לביתכם להתקנת סורגים.

קראו עוד: מחירי סורגים שקופים
קראו עוד: הגבהת מעקה מרפסת

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים