חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

מעקות זכוכית למדרגות: כך תשדרגו את הבית

עבור רבים מאיתנו, המחשבה שזכוכית היא הדבר המפריד בינינו ובין סכנה כלשהי, היא מחשבה קצת בלתי אפשרית שלא ממש מאפשרת לנו ליהנות מההגנה הזו. כך למשל, בעוד יותר ויותר בתים עושים שימוש במעקות זכוכית למרפסת על מנת לספק את ההגנה הנדרשת - ובמקביל, ליהנות מהנוף במלואו, ישנם אנשים שפשוט לא מסוגלים להפנים שהם יכולים להישען על הזכוכית ולא ליפול. הדברים נכונים גם לגבי מעקה זכוכית למרפסת וגם לגבי מעקה למדרגות מזכוכית. גם אתם חוששים? ובכן, כי להפחית במעט מהחשש, צריך פשוט להבין במה מדובר - לא מדובר בזכוכית רגילה ושבירה כמו בחלון בית טיפוסי.

פלטות זכוכית חזקות כמו ברזל

מעקות זכוכית למדרגות או למרפסת הם מעקות העשויים מפלטות גדולות של זכוכית מיוחדת, חזקה במיוחד שיכולה להעניק חוזק של ברזל, לא פחות. ישנן טכניקות שונות לייצור זכוכיות למטרות אלה, והן יכולות לנוע בין תרכובות של פולימרים וזכוכית שמהן מייצרים את פלטות הזכוכית, וכלה בלוחות זכוכית רגילה עם ציפוי פולימרי חזק במיוחד שמעניק לה חוזק גבוה. באפליקציות אלה כמו מעקה למדרגות או למרפסת, המעקה עשוי בדרך כלל משכבה כפולה של זכוכית, הרי שהחוזק המתקבל הוא מספיק בהחלט, ועומד ברמה אחת עם הגנה של ברזל או של עץ.

מעקות זכוכית: מראה אסתטי בעיצוב יוקרתי

 

לאחר שסיכמנו כי מעקות זכוכית למדרגות הם מעקות חזקים במיוחד, חזקים בדיוק כמו מעקות עץ או ברזל, אפשר לעבור לדבר על הצד האסתטי שלהם. מדובר בסוג של מעקות זכוכית בעלי מראה ייחודי מאוד, לרוב יוקרתי, שמעניק מעין קסם בעובדה שהוא גם קיים שם, מפריד, מגן, תוחם את המדרגות, ובמקביל גם מאפשר לראות דרכו. מסתבר שהקסם הקטן הזה הופך להיות אלמנט עיצובי מאוד אסתטי ואטרקטיבי עבור אנשים רבים, ואת המעקות האלה אפשר למצוא בעיקר בבתי יוקרה, בוילות, במוסדות וארגונים המעוניינים לשדר יוקרה ואיכות. לכן, מן הסתם גם אתם יכולים לעשות שימוש באופציה זו אם זו היא האווירה שאתם רוצים ליצור בבית שלכם. בכל מקרה, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע מבית מגשימים, לברר על הסוגים השונים של המעקות, ועל ההבדלים המרכזיים בין הסוגים השונים.

קראו עוד: סורגים שקופים
קראו עוד: הגבהת מעקות

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים