חייגו 072-3924625
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

מעוניינים לרכוש סורגים שקופים ומוצאים עצמכם מבולבלים?

מעוניינים לרכוש סורגים שקופים? מאמר זה בא לעשות לכם סדר ולבחון בדיוק מה עליכם לשאול, לבדוק ולחקור לפני שאתם רוכשים סורגים שקופים ומוצרי בטיחות לבית - הכל למען בטיחות משפחתכם בבית.

עוברים לדירה חדשה? הקומה גבוהה ומסוכנת לילדים? חוששים חלילה שהילדים יפלו מחלונות או ממרפסת הבית? ובכן, אם לאחר ביצוע בדק בית (מידע נוסף באתר nirbuild), אתם מוצאים את עצמכם מתחילים בחיפוש פתרונות לשמירה על בטיחות ילדיכם ובמקביל מחפשים פתרונות שיהיו שקופים עד כמה שניתן ולא יפגעו לכם בעיצוב חלל הבית, אז הגעתם למקום הנכון. ברחבי הרשת קיימות מספר חברות המציעות סורג שקוף, הגבהת מעקה למרפסת ושלל אמצעים בטיחותיים נוספים. נוצר מצב שבו אתם מוצאים את עצמכם משווים לאיזו חברה יש מוצרים טובים יותר, בטוחים ואמינים יותר. התשובות שאתם בוודאי מקבלים מכל חברה מבלבלות מאוד ומעמידות אתכם בפני מושגים שטרם היכרתם. לכאורה, מושגים כגון "תו תקן" או "מכון התקנים" נראה שכולנו מכירים. מדובר בגוף אשר אמון על התקנים של מוצרים במדינה, כאשר אם יש תו תקן או שהמוצר נבדק על ידי מכון התקנים, אז נראה כי המוצר הנ"ל הוא הבטוח ביותר לשימוש. ובכן, אסור לכם להתבלבל. לפני שתרכשו מוצר בטיחות לבית עליכם להבין היטב האם המוצר אכן בטוח או שחברות מנסות להטעות אתכם במילים דומות כדי שתחליטו לרכוש דרכם את המוצרים. על מנת להקל עליכם לקבל את ההחלטה הנכונה, ערכנו עבורכם מדד השוואתי בו תוכלו לקבל את כל הנתונים כפי שמוצגים בשטח, הכתבה הזו תסייע לכם לקבל החלטה נבונה וטובה לבטיחות משפחתכם. יש לציין כי לא מדובר בהשמצה חלילה של חברה כזו או אחרת, אלא הצגת הנתונים בפועל כפי שמוצגים בפרסום החברות ובאתר החברות הפועלות בתחום בטיחות הבית. כדי שתקבלו את ההחלטה הנכונה עליכם לרכוש את המידע הרלוונטי באמצעות פרטים טכניים ובאמצעות שאילת השאלות המוצגות כאן באתר מגשימים.

מהו סורג שקוף?

סורג שקוף מיוצר אצל מרבית החברות מחומר הנקרא פוליקרבונט ובשמו המקצועי "פלסן". החומר הוא בעל עמידות גבוהה ללחצים ומשמש כחומר מעכב בעירה. החומר גם נבדק בתקינה ישראלית לפי תקן 755. החומר הנ"ל משמש לצרכים רבים בתחום תעשיית הביטחון, כאשר במהלך השנים הוא הוסב לשימוש ביתי ולייצור סורגים שקופים.  סורג שקוף מיוצר כפלטה במידות 2/3 ונחתך לשלבים בין 5/6 סנטימטרים לכל שלב. ההבדלים הנותרים - והמשמעותיים ביותר - בין החברות הם בשיטת הייצור ובשיטת העיגון של מערכת הנעילה, שעוגנת את שלבי הפוליקרבונט לדפנות החלון. כל לקוח חייב לבדוק את השיטה בה מתקינים את העגינה לקירות הבית וכמובן האם קיימת אפשרות לתחזק את הסורג השקוף במידת הצורך ולהחליף שלב כשלהו, אשר ייתכן שנפגם במהלך השנים. לפגמים אלה יכולים להיות סיבות רבות ואף יכולים להיגרם שלא בזדון על ידי הצרכן. 

השאלות שחובה לשאול לפני שרוכשים סורג שקוף

לפני שתבחרו את הספק אשר דרכו תרכשו את המוצר החשוב, עליכם לשאול אותו ולהציג בפניו רשימה ארוכה של שאלות ולדרוש עבורן תשובות שישביעו את רצונכם בצורה מלאה. החלטתם לרכוש סורגים שקופים? הנה מה שעליכם לשאול את החברות:

 • כיצד מעוגנים שלבי הפוליקרבונט - באמצעות ברגי סגר או ניתים? (מומלץ ביותר על ידי ברגי סגר, שלא יינתקו השלבים).
 • האם ניתן לפרק כל שלב בנפרד לצורך שירות תחזוקתי לאחר שהותקן הסורג השקוף?
 • כיצד מעוגנים פרופילי האלומיניום לצידו של החלון - באמצעות עוגני ג'מבו באורך 100 מ"מ כל אחד ולפחות 3 יחידות בכל צד?
 • האם הסורגים נבדקו על ידי מעבדה מוסמכת ואושרו בפירוש להיות סורג שקוף בטיחותי להגנה מנפילה? (לצרף אישור כתוב וברור).
 • האם התקנת הסורג נבחנה בבדיקה? (לדרוש אישור כתוב בכתב באופן ברור).
 • האם קיים מסמך חתום מגורם מאושר בתחום הבטיחות כי המוצר נבדק על ידי מעבדה מוסמכת ורשאי לשמש בתור מוצר בטיחותי?
 • האם אותו גורם בודק מאשר באופן מפורש את הסורג השקוף כמוצר בטיחותי המתאים להגנה מנפילה מחלונות בגובה רב?
 • האם מוצגים בפניכם פרסומים של לקוחות מרוצים, לרבות קטעי וידאו בהם הינכם יכולים להתרשם כי הלקוחות שבעי רצון? חשוב לקבל חוות דעת על המוצר והחברה המתקינה מלקוחות החברה בטרם רכישת המוצרים!
 • האם החברה מפרסמת את עצמה גם בערוצי טלוויזיה הכוללים רגולטור לבדיקת אמינות החברה?
 • האם החברה לוקחת אחריות על עצמה ועל לקוחותיה ומבטחת את ביצוע ההתקנה ואת המוצר המותקן בביתכם בחברת ביטוח? בלשון מקצועית, הביטוח נקרא ביטוח אחריות מקצועית וביטוח אחריות מוצר (עליכם לדרוש תעודת פוליסה עם מספר פוליסה). חשוב לציין כי בביטוח מסוג זה, בתחום בעל אחריות גבוהה מאוד לא תמיד מוכנות חברות הביטוח לבטח את אותה החברה, אלא אם כן הן מכירות את רקורד החברה בתור רקורד נקי מתביעות והן לאחר שנבחנו הפרמטרים עבור אותה חברה.

טיפ אחרון לפני שתרכשו סורגים

לסיום, לא לפחד לשאול - בדקו מי עומד מאחורי החברה ומי מנהל אותה. האם הוא בעל ניסיון או רקורד בתחום מוצרי בטיחות לבית? יש כל כך הרבה שאלות שעליכם לבחון ולדרוש מענה טרם רכישת מוצרי בטיחות לבית דוגמת סורגים שקופים. עליכם לדעת שעשיתם את הבחירה הנכונה! לאחר מכן כמובן תוכלו לבדוק ולהשוות את העלויות בין החברות, אך בשום מקרה לא על חשבון הבטיחות של המוצרים. במידה שהחברה עומדת בסטנדרטים המתאימים ויש לה הצעה אטרקטיבית ומבצעים, אז זה סימן שאתם בכיוון הנכון ובדרך לעסקה שתשפר לכם את בטיחות הבית.

קראו עוד: מחירי סורגים שקופים
קראו עוד: הגבהת מעקה מרפסת

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים