חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

מה עוד חשוב להתקיו בבית בבית?

אחרי תכנון מדוקדק וקפדני, בנייה ואף התקנת סורגים - הבית שחלמתם ושעיצבתם כמעט מוכן. ואתם ממש בישורת האחרונה לפני סיום העיצוב, בחירת והתקנת המקלחונים שלכם. בחירת מקלחונים היא בחירה חשובה, שכן מקלחות הן חלק חשוב ומשמעותי בחיינו. מקלחון איכותי, ייתן לנו חווית מקלחת טובה ורגועה, שתלווה אותנו במשך כל היום.

המקלחת היא חלק עיקרי ומשמעותי בחיים שלנו. המקלחת מאפשרת לנו זמן לבד, ללא מסכים, וללא גירויים. רק אנחנו עם עצמנו, ועם המים. זהו זמן אינטימי ורגוע. שמאפשר לנפש ולגוף להיטען מחדש באנרגיות חיוביות, ולצאת המקלחת רענן, ושלו. יש מי שאומרים שהרעיונות הטובים ביותר- לספר חדש, לעבודה חדשה, או לכל דבר אחר נהגו במקלחת. ולכן אין ספק כי מקלחונים טובים ואיכותיים, נעימים ומפנקים חיוניים למי שרוצה להצליח ליהנות מהמקלחת שלו באמת.

כיצד נדע איזה מקלחונים לבחור?

מקלחון צריך להיות מרווח, כך שתוכלו להיות בו בצורה נוחה, מבלי להיתקע בקירות. המקלחון צריך להתאים לכן, ולהרגלי המקלחת שלכם. למי שזקוק לזרם חזק מעל לראש, למשל, מומלץ להתקין ראש צמוד לקיר בעל זרימה חזקה, ורחבה, שיוכל להקיף את כל שטח הגוף שלכם, ולאפשר לכם להירגע בתוך המקלחות. בחירת מקלחונים מצריכה מחשבה על החומר ממנו עשוי המקלחון, על הגודל שלו, על הקרמיקה שבה הוא יחופה, ועל כלי הסניטריה שיותקנו בו. בחירות לא נכונות, עלולות לפגום במקלחות, וביכולת שלכם להשתמש במקלחון בצורה טובה.

אז איך באמת בוחרים מקלחונים?

נעזרים באנשי מקצוע כמו חברת מעוז ונציה שמבינים ויודעים כיצד לעצב מקלחונים נוחים לכל המשתמשים. שיידעו להמליץ לכם על החומרים העמידים והקלים לניקוי, ועל הגודל המתאים לכם. התייעצות עם איש מקצוע תעזור לכם לבחור ולעצב את המקלחון הכי מתאם עבורכם. כך שתקבלו חווית מקלחת מהנה ומרגיעה כל יום.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים