חייגו 072-3924625
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

מדוע לרכוש סורגים שקופים במגשימים?

מתלבטים אם לרכוש סורגים שקופים בחברת מגשימים? ובכן, אנחנו כאן בחברה נמצאים כדי לשרת את הלקוח. מטרתנו היא לסייע לכם לקבל החלטה כה חשובה לשמירה על בטיחות בני הבית. ובכן, למה לרכוש סורגים שקופים בחברת מגשימים?

 1. שרות לקוחות פעיל 24/7 במענה אנושי כולל חגים ושבתות.
 2. ביטוח חבות המוצר ואחריות מקצועית להתקנה, הכוללת כיסוי בחברת הביטוח מנורה.
 3. חמישה כוכבי בטיחות הכוללים סטנדרטים גבוהים ביותר, אשר הצבנו לעצמנו. כוכבי הבטיחות באים לידי ביטוי בחומרי גלם, תהליכי ייצור, בקרת איכות, תהליכי שירות וכיסוי ביטוחי.
 4. חברה עם מוניטין בתחום, בעלת למעלה מעשור של התמחות בתחום הפיתוח, ייעוץ ,ייצור והתקנות הכוללת ניהול מקצועי עתיר ניסיון בתחום הבטיחות.
 5. כל הפתרונות לבטיחות הבית תחת חברה אחת המתמחה בתחום.
 6. פיתוח הנדסי של סורג שקוף בהשקעה גדולה מאוד של ידע, משאבים ותקציב. מגשימים מביאה לחלונות ביתכם את הסורג השקוף החזק, היפה והבטוח ביותר, שקיבל את אמון חברת הביטוח מנורה לכיסוי ביטוחי מלא למוצר.
 7. פטנט חדש ובלעדי - רק במגשימים ניתן להחליף שלב פוליקרבונט בסורג מבלי צורך לפרק את הסורג כולו, וזאת באמצעות פתיחה קלה של ארבעה ברגים וכך להחליף שלב ישן בשלב חדש.
 8. בדיקות מעבדה - הסורג השקוף נבדק ואושר על ידי מעבדה מוסמכת של שמר בטיחות לעמידה בלחצים של מעל 270 ק"ג, ללא הותרת סימני נזק או קריסה לסורג השקוף.

קראו עוד: סורגים לילדים
קראו עוד: מעקות זכוכית

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים