חייגו
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

כתבו עלינו בפייסבוק

קיבלתם החלטה לרכוש סורגים לחלונות הבית ולהגביה את מעקה הזכוכית על מנת למנוע את נפילת הילדים מגובה רב? עכשיו נשאר לבחור את הספק אשר יבצע את העבודה! ובכן, כיצד בוחרים ספק מתאים לכך? האם בוחרים לפי המחיר, לפי המלצות השכנים או למי שמדורג ראשון בגוגל?

ישנם התלבטויות רבות לפני רכישת סורגים לחלונות הבית ולשם כך אנחנו כאן - לסייע לכם בקבלת החלטה כה חשובה לבטיחות המשפחה. חברת גשם עיצובים מקבוצת יעד בריח הינה חברה הפועלת בתחום מוצרי מיגון - פיתוח, ייצור, ייבוא והתקנת מוצרי מיגון. גשם עיצובים פועלת משנת 2003, כאשר מאז ועד היום היא מעניקה שירותים בתחום הבטיחות ללמעלה מ-100 משפחות בחודש.

בתוך החברה קיימות מחלקות שונות הממונות בין היתר על פיתוח המוצרים ובקרת איכות, רכש, ייצור, התקנות, שירות לקוחות ומכירות. 

בטיחות ללא פשרות

תחום הבטיחות קרוב מאוד לליבו של הבעלים ולליבם של כל עובדי החברה, כאשר אין פשרות על כך, גם אם במחיר של הפסד כלכלי או אי סיפוק מיידי של הלקוח וזאת משום שהאחריות על ביצוע העבודה בשלמותה נתונה על כתפינו ואין להקל על כך ראש. הסיפוק האדיר מבחינתנו הינו לקבל מחמאות ותודות רבות מידי יום ביומו מלקוחותינו אשר אנו מביאים לביתם את הביטחון והשקט הנפשי אותו רצו לרכוש מחברתנו, תוך עמידה בלוחות זמנים אשר נקבעו עימם מראש.

יחד עם זאת, יש לנו כללים מאוד נוקשים מבחינתנו ואנחנו לא נתפשר ונגיד "יהיה בסדר", גם אם זה במחיר שהלקוח לא יהיה מוכן לקבל זאת. אין אנחנו מוכנים לקחת ולו אפילו סיכון אחד קטן שמא ייפגע חלילה ילד כתוצאה מהתקנה רשלנית מצידנו. בימים האחרונים אנחנו רואים כי לקוחה אחת או שניים מנסים להכתים את פעילות החברה הפועלת לפי כללי בטיחות נוקשים בכל הנוגע להתקנת מוצרי בטיחות - ללא פשרות בתחום הבטיחות, גם אם במחיר של אי עמידה בלוחות זמנים וייצור מחדש של מערכות בטיחות המותאמות לצרכי הלקוחה ואף לספוג עלויות נוספות - כל זאת על מנת לעמוד בתנאי סף גבוהים מאוד לבטיחות ללא פשרות.

חברת גשם עיצובים פתחה ערוץ פייסבוק פתוח בו אנחנו מעניקים ללקוחותינו את היכולת להתקשרות והידברות עימנו ברשתות החברתיות וכך הם יכולים להשמיע את דעתם. עם זאת, גם אם הדעה של הלקוחה אינה עונה בקנה אחד עם הרצונות שלה, ישנה דרך לפנות ולהשמיע את דבריה ולא בדרך של השתלחות ודברי שקר - כגון האשמתנו בדבר נפילתו של ילד ממרפסת ביתו ברמלה, בזמן שאין לנו כל קשר למקרה ובכך לפגוע בלקוחות שמעוניינים לרכוש את מוצרי החברה.

לסיכום, אנחנו נעמוד לשירות לקוחותינו ללא פשרות על איכות וטיב השירות והמוצרים, שיותקנו בביתכם תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת שירות והצעת מחיר טובה והוגנת. נציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם לקבלת ייעוץ ללא התחייבות לבטיחות המשפחה.

לשרותכם מכל הלב,

גשם עיצובים

 

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים