חייגו 039673742
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

חשיבות השער כאמצעי בטיחותי

ערכתם שיפוץ של הבית, חידשתם את נראות הגינה והחלטתם לשים כמה פריטים יקרי ערך בבית ועדיין מורגש שמשהו חסר. איך תשמרו על המרחב המוגן שלכם? הגיע הזמן לתת את כל ההדגשים ולבחור שער אשר ישתלב לא רק עם הנראות אלא גם ישמר את רמת הבטיחות בבית. למעשה, לצד העיצוב, חשיבות בחירת שער עשוי מחומר אלומיניום או בנייתו הינה חשיבות שאי אפשר לפסוח עליה ואף לתת לה מוקדמות לפני הכול. אז איך בוחרים? כיצד שומרים על עיצוב מושלם לצד בטיחות המבצר הפרטי שלכם? כל הפרטים במאמר הבא.

הקניית בטחון לבית בעזרת שער איכותי

כאמור, בטחון בעזרת שער לבית הינה מעל לכל, מעבר לחשיפה לאנשים לא רצויים, מדברים גם על גורמי טבע. שער הבית שהוא למעשה פני הבית ומציג אותו חשוב שמעבר להיותו מטופח גם יספק את הביטחון הראוי. לצד הקדמה והעיצוב המושלמים, חשוב לבחור שער שהוא חזק דיו ושיוכל לעמוד בפני כל מזג אוויר שיהיה וכך גם לא יחליד או ייחלש עם השנים. זה נכון מאוד שחשוב לבחור שער המותאם לעיצוב מודרני ועיצוב של הבית, מאידך, בטיחותו של השער והחומר ממנו הוא עשוי הינה בחירה של מעל לכל. כששואלים מדוע אלומיניום ולא חומר גלם אחר, ישר עולה גם עניין הבטיחות לצד חומר שאיננו מתכלה במהירות ולא מעלה קורוזיה. כאמור, מתכת קלה יותר מברזל, מונעת את העומס על צירי השער וכך נותנת ערך מוסף לשנים ארוכות.

הקשר בין תכנון מוקדם לבין בטיחות השער

יש בהחלט קשר בין בחירת חומרי הגלם, לבין בטיחות השער עצמו. למרות שבחירת שער אלומיניום תתרחש בעת גימור המשימות, גם כאן ובפרט כאן, חשוב להיכנס לפרטים הקטנים ביותר. מה כדאי לעשות? עוד בשלב הבנייה יש לבצע הכנות ראשוניות שהינן קריטיות ביותר לבטיחות הדיירים והעוברים והשבים. כאשר מדברים כאן על בטיחות מדברים למעשה על תכנון שיפועים וגבהים לצד יציקות של עמודי ברזל. יציקת העומדים הינה קריטית ומכאן חשוב מאוד לבחור חברה בעלת ידע ומקצועיות בתחום שתעשה את העבודה בצורה הבטוחה ביותר. למען הסר ספק, בעל מקצוע טוב הוא זה שיבצע את היציקות הללו לפני שלב הריצוף של המקום.

הכנות הכרחיות לפני ההתקנה

התקנת שערים חשמליים ידרשו מכם לבחור בקפידה את השער הרצוי ובו זמנית לבדוק את נתוני השטח. לאחר שיודעים את הפרטים הנ"ל אפשר למעשה להתקדם, להזמין מודד מוסמך מטעם החברה והוא זה שיפסק את שאר המידע לרבות ההכנות הנדרשות לשם כך. מנהלי הפרויקט הממונים על התהליך יבצעו את המדידות הראויות לרבות כיווני פתיחה, מיקום וכן סוגי נעילות לרבות הכנות החשמל. חשוב לציין, שלבים כמו מדידה, תכנון, סוגי נעילות, תכנון הנדסי, עיצוב והתקנה הינם תהליכים הנכונים לכל הזמנה תוך השמת דגש על הבטיחות! 

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים