חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

התקנת מעקה במרפסת

ישנה חשיבות רבה להתקנת מעקות בבית מכיוון שבדרך כלל, מעקות משמשים ככלי בטיחותי. בבתים רבים מתרחשות תאונות והסיכויים למנוע אותם גבוהים בהחלט, אך הן לא נמנעות מכיוון שבעלי הבית אינם נעזרים באמצעי בטיחות מתאימים. למשל, התקנת מעקה במרפסת נשמע לנו כדבר מובן מאליו ואנו לא תמיד מייחסים לכך חשיבות מרבית. מעטים האנשים שאכן בודקים אם המעקה הקיים במרפסת שלהם אכן תקין ויעיל. היו מקרים בהם מעקות במרפסת נסדקו או נשברו ובנס נמנע אסון גדול. התקנת מעקה במרפסת חייב להיעשות בצורה מדויקת ומקצועית מכיוון שהמעקה משמש כחלק מגן מפני נפילה, החלקה וכדומה.

מעקה על דק בבריכההתקנת מעקות בבית – היכן ולשם מה?

מעבר לשימוש הבטיחותי של המעקות, יש למעקה גם היבט אסתטי ועיצובי. נהוג לבצע התקנת מעקות בבית באזורים שונים ולעיתים ההתקנה היא לצורך תוספת אסתטית ומרשימה לדירה או לבית. למשל, יש אנשים שבוחרים להתקין מעקה על דק עץ שמותקן בגינת הבית וזאת בכדי לתחום או להגן על אזור מסויים. לפעמים, נהוג להתקין מעקה מסביב לבריכה וזאת בכדי להגן על ילדים או מבוגרים מלהיכנס אל המים או למעוד פנימה מבלי לשים לב. בחברת "מגשימים" מספקים מעקות שקופים המשתלבים היטב עם כל סגנון עיצובי ולמעשה משמשים לבטיחות הבית. מוצרי הבטיחות של "מגשימים" עשויים מחומרי גלם איכותיים והם מותקנים על ידי אנשי מקצוע ובהתאם לאזור בו יש בהם צורך.

התקנת מעקות בבית מתבצעת גם בחדרי מדרגות או לצד מדרגות העולות/יורדות אל קומה נוספת בבית. יש אנשים שמעדיפים שלא להתקין מעקות מכיוון שהם אוהבים "מדרגות פתוחות" אך הסכנה במדרגות מסוג זה היא גדולה מאוד. לכן, חברת "מגשימים" מציעה מעקות למרפסת שקופים, שאינם מסתירים את המדרגות ואינם משנים את המראה הכללי של הדירה או הבית אלא רק מהווים תוספת בטיחותית נחוצה.

אזור נוסף בבית שנהוג להתקין בו מעקה זו החנייה. בבתים בהם יש ילדים קטנים וחנייה פרטית עלולים להתרחש מקרים מסכני חיים ולכן התקנת מעקה בחניה הוא בגדר חובה. המעקה מגדר ותוחם את האזור בו אמור לחנות הרכב, מבלי לעבור ולחדור אל תחומי הגינה או החצר. מעקה שקוף יאפשר להשגיח ולהבחין במצבו של הרכב ובמקביל יפריד בין שתי המתחמים. מעקות שקופים הם בעלי מראה מודרני וחדשני יותר, משתלבים מצויין בכל סוגי הנוף ומחירם נוח ומתאים לכל כיס.

חשיבות התקנת מעקות בבית

חשוב לציין כי התקנת מעקה היא לא רק בגדר המלצה אלא יתרה מכך - במדינתנו, חלה חובה להתקין מעקה שעומד בתקן הישראלי בגרמי מדרגות ובמרפסות. המעקה חייבת להיות בגובה מסויים ואף ישנה הקפדה בכל הנוגע למרווח בין מוטות המעקה. הסיבה לכך היא בכדי למנוע מילדים לעבור דרך המעקה או להוציא דרכו את ראשם.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים