חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

אזהרה לציבור ! סכנה ממוצרים מזויפים ומסוכנים לילדכם !

אם אתם ממש לפני רכישה של מוצרי בטיחות לבית חשוב מאוד שתקראו מאמר זה ! מאמר זה יביא בפניכם אינפורמציה רחבה וברורה מה לבדוק לפני שרוכשים  סורגים שקופים והגבהה מעקה שקופה לבטיחות ילדיכם בבית. הפרסומים נראים ממש דומים (החקיינים מעתיקים מהגדולים ) במציאות המוצרים  נראים דומים אך במבחן התוצאה הבטיחותית הם ממש לא בטוחים. בישראל לא קיים גוף אשר אוכף את תנאי הסף להתקנת מוצרי בטיחות שיגנו על ילדכם. ולכן כל מי שמתחשק ורוצה אצל האחר מוזמן לעשות ניסויים על חשבון הבטיחות של ילדיכם  הקטנים. קיימות חברות שאף מחכימות וממציאות תקנים שעדיין לא נכתבו או שמטעות  ציבור שלם כאילו יש להם תיו תקן למוצרים, לקוחות תמימים קונים את הבטחות אנשי המכירות הממולחים המציגים להם מצגות שיו ונופלים ברשתם ,משלמים יותר על מוצר שלא באמת נבדק ונמצא בטוח להגנה מנפילה בעומסים גבוהים מעומסי אדם.

מהו דין וחשבון - בדיקת מכון התקנים הישראלי
כל אזרח ישראלי רשאי לגשת למכון התקנים לבצע בדיקה למוצר הנקרא דין וחשבון 

בדיקה זו אינה משקפת התאמה לתקן ישראלי ואינה מעניקה כלל אישור כמשהו תקן.  מכון התקנים אף מציין באותיות גדולות וברורות כי הבדיקה המוזמנת אינה נבדקה להתאמתה לתקנים למעקות וסעדים ת"י 1142 ולא לתקן ישראלי 1635 המותאים לסורגים ופתחים?  ועוד הבדיקה נעשתה במעבדה על גבי  פרופילי ברזל ולא על גבי קירות בלוקים או בטון כמו אצלכם בבית, שכן בדיקת ההתקנה אינה תואמת את המציאות בפועל. הטעיות אין סוף למכור לנו אשליות ואשליות עם מילים גדולות ללא משמעות. בדיקה נעשתה בהתאמתו לתקן ASTM F 2006 ישן אשר אינו קיים ואינו רלוונטי כלל.
קיים תקן חדש משנת 2010 ונשאלת השאלה מדוע לא בדקו לפי התקן החדש ?

לתקן סעיפים רבים מדוע בחרו בשני סעיפים בלבד לבדיקה 

1. סעיף 8.2 בתקן האמריקאי שבודק העמסה סטטית במשקל של 27.2 ק"ג למשך דקה. 

2. סעיף 8.3 בתקן האמריקאי - בדיקת הולם הבאה לבדוק נפילה של כדור במשקל 45.3 ק"ג מגובה 300 מ"מ כאשר מרכז הכדור תוכנן לפגוע במרכז השדה 3 פעמים ברצף אחד לאחר השני. ואם זה לא מספיק, החברה טורחת להציג בפרסומיה כי שהסורג השקוף שלה "נבדק ועמד בהצלחה על פי תקן ASTM F2006 המאושר על ידי ארגון 'בטרם'", וזאת משום שהסורג לא עמד ולא נבדק לפי התקן האמריקאי בשלמותו ולא אושר על ידי ארגון בטרם כפי שמציגים בפרסומים ובמידה שכן היה מאושר, מדוע לא טורחים להציג אישור זה לציבור? רוצים לבדוק עם מכון התקנים ולאמת הפרטים כמו שעשו זאת מאות משפחות לפניככם? אתם מוזמנים להתקשר למכון התקנים לטלפון 036465144 ולבדוק. ועכשיו נשאלת השאלה  האם הייתם רוכשים מוצרי בטיחות מחברה המציגה מצגות שווא בנוגע לבטיחות ילדיכם ? מה הייתה תחושתכם אילו הייתם מגלים כי רכשתם מוצר עם תו תקן ולעומת זאת אין לו תו תקן? האם הייתם סומכים על חברה שמכרה לכם מוצרי בטיחות ופשוט לא הציגה את האמת בפניכם בכדי לזכות בכספכם !

מוצאים עצמכם מבולבלים בשלב זה ? מה באמת עושים ? בסך הכל רציתם לרכוש מוצר בטיחות לילדיכם ומצאתם עצמכם בתוך סבך של בילבול מה באמת נכון לבדוק ואיך נכון לבדוק את המוצרים שיהיו באמת בטוחים לילדיכם !
מעונינים לדעת באמת מהם סורגים שקופים ובטיחותיים השאירו פרטים עכשיו !
או התקשר ואלינו  והזמינו יועץ לביתכם ! כי בבטיחות הילדים 
לא מתפשרים על הבטוח ביותר !

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים