חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

הבית שלנו כמקום הבטוח

ביתנו הוא מבצרנו, כך אומר הפתגם הידוע. האם הוא אכן מהווה עבורנו מקום בטוח פיזית? האם הבית שלנו אינו טומן בחובו סכנות שונות? אנחנו חוזרים הביתה, תולים את התיק על המתלה, חולצים נעליים וניגשים למטבח. האם נעים לנו לחזור הביתה? האם הבית אכן מהווה עבורנו מקום נוח וטוב לשהייה? כמה חשוב לעצב נכון את הבית, לשלב אלמנטים שונים שיוסיפו לנוחות ולתחושת הביתיות שאנחנו כה רוצים להשיג. אכן, כדי שהבית אכן יהיה נוח ושימושי חשוב לנו להשקיע מחשבה ולאבזר אותו היטב. רק כך הוא יוכל לשרת אותנו נאמנה ולהוות עבורנו מקום נעים וטוב לחזור אליו בכל יום מחדש.

 

האבזור והעיצוב

אמנם האבזור של הבית נועד לשפר את הנוחות ולעזור לנו לנהל את החיים שלנו בנוחות מקסימלית. אם כי חשוב לתת את הדעת לכך שהאבזור של הבית צריך לקחת בחשבון גם את העיצוב. כי למעשה כל אביזר וכל מתלה, כל מדף וכל מגרה משפיעים על המראה של הבית ויוצרים את המראה הסופי בסגנון הייחודי לבית שלכם. כדי שהתוצאה תהיה מוצלחת ותהיו מרוצים מהמראה של הבית חשוב לבחור בשימת לב את האביזרים ולעצב בטוב טעם את הבית. כדי להצליח בעיצוב של הבית עליכם לבחור את הצבעים הדומיננטיים שתרצו שיופיעו בחלל הבית שלכם. צבעים אלו יופיעו על וילונות ואביזרי טקסטיל, כריות נוי ומפות וכן הלאה. כמו כן ניתן לשלב אביזרי נוי נוספים שיתרמו למראה של הבית – פרחים, תמונות קיר וכן הלאה.

החלונות של הבית מהווים חלק מרכזי בעיצוב שלו. הם מביאים אור של טבע אל תוך הבית ויוצרים אוירה ונעימות. ומה עם סורגים? לא פעם התקנת סורגים עשויה לפגוע במראה של החלון. יש אנשים שלא נרתעים מכך והם מסתדרים עם המראה של הסורג אך אחרים חשים כי הסורגים פוגעים במראה של החלון ויוצרים תחושה של מחנק וסגירות. אלו יחפשו פתרון אחר שיאפשר להם מחד להתקין סורג ומאידך לא לפגוע במראה של החלון. הנוסחה המושלמת לפתרון זה הוא סורג שקוף. ניתן להתקין סורגים שקופים וכך לתפוס את שתי הציפורים במכה אחת. גם חלון מסורג ובטיחותי וגם מראה חלק ונעים לעין.

הסורגים הם חלק בלתי נפרד מהאבזור של הבית. כדי למנוע הבלטה של הסורגים מתאים להתקין סורגים שקופים.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים