חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

בניית מעקות אחרי שיפוץ דירה – לבטיחות ילדכם ועיצוב ביתכם

מעקות בבית נועדו בעיקר כדי לשמור על הבטיחות של ילדכם אבל במקביל הם יכולים גם להוסיף המון לעיצוב הבית. מעקות שקופים הפכו בשנים האחרונות לחובה בכל בית שיש בו מרפסת שמש, סורגים שקופים לחלונות הפכו לחובה בכל בית שיש בו ילדים קטנים וסורגים שקופים למרפסת הפכו לחובה בכל בית פרטי שיש בו יציאה למרפסת. בעזרת הסורגים או המעקות השקופים אנחנו למעשה מרוויחים שלוש פעמים: גם יכולים להיות רגועים שהילדים שלנו בטוחים ולא משנה אם אנחנו גרים גם בקומה גבוהה, גם מעצבים את ביתנו בצורה חדשנית ומרשימה וגם יכולים ליהנות מהנוף בכל הזדמנות ללא שום הפרעה.

מעקות שקופים גם לבריכה, למדרגות ולמרפסת בבית פרטי

העיצוב בעזרת מעקות שקופים מתאים כמובן בעיקר כמעקות זכוכית למרפסת שמש בקומות גבוהות אבל בשנים האחרונות העיצוב המושלם הזה נכנס גם למקומות נוספים שבעבר לא חשבו עליהם. מעקות שקופים יכולים להיות מצוינים גם עבור בריכה, מדרגות בתוך הבית ואפילו למרפסת שמש בבית פרטי. המעקות השקופים שומרים על הביטחון שלנו כאשר אנחנו נמצאים ליד הבריכה, יורדים או עולים במדרגות וגם כאשר אנחנו רוצים לשאוף טיפה אוויר נעים במרפסת אבל בנוסף הם גם מוסיפים המון יופי והמון עיצוב לבית שלנו ולגם לגינה שלנו. נגמרו הימים שיופי ופרקטיקה לא הלכו ביחד, היום אפשר לעשות את השילוב המושלם של יופי מדהים וכלי אופרטיבי שמסייע לנו לשמור על הביטחון שלנו ושל יתר הדיירים בבית.

בניית מעקה אחרי שיפוץ הדירה – התוספת המושלמת

שיפוץ בית פרטי או שיפוץ דירה יכול להחיות מחדש את הבית שלנו, את האווירה בו ואת התחושות שאנחנו מרגישים כשאנחנו נכנסים אליו. יש שיפוצים שנועדו כדי לשפר תשתיות או לחדש קירות ישנים ויש שיפוצים שנועדו רק בשביל לחדש את המראה של הבית ובימים שלנו אנחנו משתעממים די מהר ולכן שיפוץ בבית יכול לעשות שינוי גדול ביחס שלנו לבית. לאחר השיפוץ מגיע השלב שבו אנחנו צריכים להשלים את השיפוץ עם תוספות קטנות שיכולות לעשות את ההבדל בין שיפוץ מושלם ומוצלח במיוחד לבין שיפוץ נחמד שעושה רק שינוי קטן בבית.

אחד השינויים היפים ביותר שיכול להיות החלק החסר בפאזל לאחר שיפוץ דירה קומפלט הוא התקנת מעקות שקופים בבית. המעקות מוסיפים המון צבע, המון יופי, המון אווירה והמון עיצוב מרשים לבית שלנו ורק אחרי שהם יהיו בביתכם תוכלו להבין עד כמה הם היו חסרים עד עכשיו. שיפוץ דירות הוא תהליך מורכב, לעיתים אפילו מורכב מאוד ויכול לקחת שבועות שלמים אבל בסופו של דבר השינויים הקטנים הם אלו שיקבעו האם השיפוץ אכן יצא מוצלח או לא. התקנת מעקה בבית או במרפסת זה בדיוק השינוי הקטן יחסית שיכול לעשות את ההבדל הגדול, כמובן שיש הרבה מאוד עיצובים והרבה מאוד אופציות שפתוחות בפניכם וכל אחד יכול לבחור בדיוק את מה שמתאים לבית שלנו.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים