חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

בטיחות ילדים קטנים בחצר עם מעקות

ילדים אוהבים להשתעשע בבריכה וכשיש לכם אחת בחצר ההנאה שלהם כפולה. חוסר המודעות לסכנות בשל הגיל צעיר של הילדים יחד עם הריצה סביב הבריכה, הקפיצות והמשחקים במים הם גורמי סיכון לבטיחותם ואנחנו חייבים לנקוט אמצעי זהירות מחשש לפגיעה גופנית.

שמירה על בטיחות הילדים בחצר ובבריכה

כאשר מתכננים ומעצבים את הגינה צריך לקחת בחשבון את הסכנות הקיימות בחצר עבור הילדים. מודעות לסכנות יסייעו לנו לבחור אלמנטים של עיצוב שישרתו גם את הצורך לשמור על בטיחותם של ילדינו.

אמצעי הזהירות באזור הבריכה:

● דרושה השגחת מבוגר על ילדים הרוחצים בבריכה.
● ריקון בריכות זמניות, מתנפחות לאחר השימוש.
● בריכות קבועות ושקועות בחצר זקוקות לכיסוי ולגידור באופן קבוע, במיוחד אם יש ילדים בין דיירי הבית אשר נוהגים לשחק ליד הבריכה באופן קבוע.
● השהייה בשמש מזיקה לעור, השתמשו בקרם הגנה או התקינו אמצעי הצללה לבריכה.

פתרונות חכמים לגידור הבריכה

אחד הפתרונות האלגנטיים לגידור אזור הבריכה הוא התקנת מעקה זכוכית ובכך לענות על הצורך בשמירה על הילדים מתאונות, נפילה לבריכה וחלילה טביעה. מעקה הזכוכית מקיף את הבריכה ויוצר הפרדה בין אזור הבריכה לחלקים האחרים של הבריכה. המעקה מתוכנן בהתאמה למבנה הבריכה. העיצוב עדין ואלגנטי, לוחות הזכוכית מחוברים זה לזה באמצעות מחברים מנירוסטה. הזכוכית היא מסוג טריפלקס מחוסמת, שאינה מתנפצת ממכה חזקה במיוחד. אפשרות חדשנית בתחום היא התקנת מעקה זכוכית עולה ויורד, אל תוך תעלה חצובה באדמה, באמצעות מנגנון חשמלי אשר נשלט בלחיצת כפתור בהתאם לצורך.  פתרון נוסף הוא התקנה של פרגולת אלומיניום מיוחדת המספקת הצללה לאזור הבריכה ובנוסף מאפשרת נעילה ברגעים בהם לא אמורים להיכנס האנשים לבריכה.

היתרונות בהתקנת מעקה זכוכית

● בטיחות. מעקה זכוכית הוא פתרון יעיל, לשמירה על בטיחות הילדים. המעקה ימנע מהילדים להתקרב בצורה מסוכנת לבריכה מחשש לנפילה או טביעה.

● שקיפות. החומר השקוף והחזק תוחם את אזור הבריכה אך לא חוסם את הנוף. אפשר לראות את יופייה של הבריכה מכל מקום בחצר או מחלונות הבית ללא הפרעה ויזואלית. השקיפות מאפשרת לראות מרחוק מה מתרחש בבריכה ולהשגיח על המתרחצים.

● אסתטיקה. הזכוכית השקופה אינה חוסמת את העיצוב הכולל של החצר אלא משלימה אותו ומוסיפה לו מראה אלגנטי ויוקרתי. עצם היותה שקופה הופך אותה להיות מתאימה לכל סגנון עיצוב, ולחומרים אחרים כמו, אבן, אלומיניום, עץ ועוד.

● ניקיון ותחזוקה. חומר הזכוכית המשמש לייצור המעקה הוא חזק ובעל עמידות. דרושה פעולת ניקוי פשוטה ללא צורך לצבוע או למרוח בחומרי הגנה כמו שדרוש בטיפול בחומרי הברזל והעץ. פרגולה מיוחדת כאמצעי הצללה לחצר והגנה לאזור הבריכה רבים נוהגים להתקין פרגולות מיוחדות בחצר, בצמוד למבנה הבית והיא מהווה תוספת אלגנטית לעיצוב הבית. ניתן להתקין פרגולה כאמצעי הצללה מעל הבריכה כדי לשמור על המתרחצים בבריכה מקרינת השמש. כיום ניתן למצוא פרגולות מיוחדות הניתנות גם לנעילה וכך מהוות אמצעי הגנה נוסף מפני נפילת ילדים לבריכה. לסיכום, כשחושבים על עיצוב הגינה באלמנטים מעוצבים ובסטייל המועדף כדאי לחשוב גם על פתרונות שיסייעו לשמור על בטיחותם של הילדים כמו שמעניק לכם מעקה זכוכית.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים