חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

בטיחות היא שם המילה!

האם הבית שלכם בטוח לשהייה? האם הוא מכיל בתוכו סכנות לכם או לילדים בבית? מנעו אסונות ובדקו את העניין.
כולנו מודעים לסכנות שהכביש טומן בחובו, כולנו חוזרים ומזכירים לילדים את דבר החובה לשמור על החיים ולנהוג בזהירות בכל מקום. ומה קורה בבית? ומה עם המשרד? האם מדובר על מקומות בטוחים לשהייה? האם אין במקום סכנות שונות שעלולות לגרום לאסונות חמורים? אכן, הנתונים בשטח מעלים כי הבית הוא המקום בו מתרחשות תאונות רבות וחמורות מאוד. פעוטות, ילדים וגם מבוגרים עשויים להיפגע בצורה חמורה מאוד בתוך הבית שלהם.

כיצד נבצע בדיקה

אנו ממליצים להיוועץ באנשי מקצוע ייעודים לכך, בדק בית הוא נושא שלא מקלים בו ראש בטח ובטח לפני רכישת דירה חדשה, ביצוע בדיקה על ידי איש מקצועי יכולה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בתיקונים ובהוצאות מכיוון שכל הליקויים הבטיחותיים יוצגו עבורכם בדר"כ בדוח של בעל המקצוע שיבדוק את הבית שלכם, בין אם זה בדיקה של נזקי רטיבות, או ליקויי בנייה שעלולים לגרום לאסון. 

ומה עם החלונות?

כיצד נראים החלונות בבית שלכם? מה עם החלונות במשרד שלכם? כדי לאפשר לכם לשהות במקום בלי לחשוף אתכם לסכנות חשוב מאוד שהחלונות יהיו מסורגים. כן, התקנת סורגים היא צעד אלמנטרי ובסיסי שיש לו חשיבות רבה. כאשר מתקינים את מעקות למרפסת וסורגים ניתן להיות רגועים שהחלונות מוגנים ותושבי הבית לא חשופים לסכנה של נפילה מגובה. אמנם יש אנשים רבים שנרתעים מהתקנה של סורגים בגלל העובדה שהם חשים כי הסורג מהווה גורם מפריע ומטריד, הוא מקלקל את היופי של החלון ונותן תחושה של סגירות והגבלה.

כדי לענות על הצורך הזה ולאפשר גם למי שלא אוהב לראות את הסורגים על החלון שלו לבצע את הצעד הבטיחותי והבסיסי הזה הומצא הרעיון המוצלח והחדשני של סורגים שקופים. מדובר על סורג בטיחותי לכל דבר שמיוצר מחומר גלם שקוף. את הסורג מתקינים על החלון וכך מונעים אפשרות של נפילות מבעד לחלון. אבל יחד עם זאת החלון נותר במראה היפה והנקי שלו. הפתרון הזה עשוי להתאים למגוון שימושים וצרכים – הן בתחום הביתי והן בתחום העסקי. ולכן אם אתם מעוניינים לסרג בית או משרד, אם חשוב לכם לסגור את החלונות של בית העסק ולוודא כי אין אפשרות להיכנס בעדם אל תוך החנות כדאי לכם לשקול אפשרות של התקנת סורג שקוף.

עמידות לאורך זמן
הסורגים השקופים הם מוצר מתקדם וחדיש שמהווה בשורה בתחום. השקיפות של הסורג נשמרת לאורך שנים של שימוש והמראה אינה נעשה עמום או צהבהב. את הסורגים ניתן לנקות ולשמור עליהם במצב מעולה במשך תקופת שימוש ארוכה. ואכן במבנים רבים מהווים הסורגים השקופים חלק בלתי נפר מאמצעי הבטיחות. הם מסייעים בשמירה על השוהים במקום ומונעים נפילות ואסונות חמורים. גם אתם תוכלו להתקין סורג שקוף וליהנות מכל היתרונות הללו.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים