חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

אילו סוגי עבודות מבצעות מסגריות?

אילו סוגי עבודות מבצעות מסגריות? ובכן, המסגריות לא חלפו מהעולם. בכתבה הבאה מפורטות סוגי העבודות שמבצעות מסגריות וגם תשובה לשאלה: "מדוע כדאי לשמוע בצד מספר טלפון של מסגריה טובה?". ובכן, מסגר מקצועי יודע לבצע עבודות ברזל ומתכת ביתיות, שכוללות מגוון רב של צורות. חלקן מבוצעות בבית הלקוח, כאשר יש צורך להתקין את העבודה. החלק השני של העבודות מבוצעות במסגריה - סדנת העבודה של המסגר. מסגרים ומסגריות מציעים לרוב את כל סוגי העבודות הבאים או חלק מהם:

מעקות בטיחות לבית

כיום ניתן ליצור מעקות בטיחות לבית באופן דקורטיבי. מסגריה טובה תחזיק מגוון מסוים של אלמנים מעוצבים בברזל, בהם ניתן להשתמש גם בביצוע מעקה בטיחות. במידה שאין למסגר אלמנט כלשהו שראיתם בבית או במקום אחר, הביאו אתכם תמונה למסגריה ובקשו מהמסגר להזמין את החלק לשילוב במעקה שלכם.

מחסנים

רבים בונים כיום מחסני גינה מקיטים פלסטיים או בבניה קלה. גם אם החלטתם על בניה קלה ולא על שלד ברזל, תוכלו עדיין להיעזר במסגר שירכיב את האלמנטים השונים.

גלריות

רוצים להוסיף מקום בבית או להגדיל את שטח הדירה באופן מעשי? אין לכם 'בוידעם'? גלריה היא פתרון מצוין. אם התקרה שלכם גבוהה מספיק, הזמינו מסגר שיבצע את שלד המתכת שעליו תוכלו להניח לוחות מתאימים. שימו לב שמדובר בבניה לכל דבר – חובה עליכם לוודא כי תיעשה בדיקת עומסים ויכולת החזקה.

קונסטרוקציות וצלונים בגינה

אם יש לכם גינה פרטית, תוכלו להזמין במסגריה מתלה כביסה קבוע בצורת T, או שלד ברזל ועמודים שמהם ניתן למתוח למשל רשת הצללה. מסגריה טובה תוכל להכין עבורכם גם מתקנים מתפרקים, שאותם ניתן להתקין ולהסיר לפי עונות השנה. לחלופין, ניתן לפנות לחברה להזמנת יצירות אלומיניום בהתאמה אישית מולכם, דוגמת שערים וגדרות.

ניקוב מוטות לגידור

רוצים להתקין גדר עץ או פרופילים לגינה? לעיתים קרובות הבעיה שלנו היא לא חיתוך הפרופילים וההתקנה שלהם, אלא ההתקנה הראשונית של מוטות ושלד הגדר. כדי להתקין גדר מתכת טובה, אתם יכולים לקחת מידות אורך וגובה בעצמכם ולהזמין במסגריה את המוטות חתוכים מראש. המסגריה תחתוך את המוטות ותנקב אותם מראש, כך שניתן יהיה לחבר בינהם בעזרת מחברי מתכת.

לחילופין, אתם יכולים להזמין את כלל עבודת השלד במסגריה: להזמין את המסגר אליכם למדידות והוא יהיה זה שאחראי גם על התקנת שלד הגדר במקום. אם אתם מתקינים גדר מתכת רגילה, במסגריה יבצעו את החירור להולכת החוטים. אם אתם מתקינים גדר פרופילים, תוכלו להשתמש בברגים קודחים כדי לחבר את פרופילי האלומיניום או ה- PVC אל שלד המתכת. במקרה כזה אין צורך שבמסגריה יכינו חורים מראש.

לסיכום

מסגריות מציעות שלל סוגים של עבודות מתכת. בנוסף לעבודות מוזמנות מראש, מסגריות יכולות לבצע תיקונים 'קטנים' וריתוכים שונים בבית ולכן כדאי לשמור בבית מספר טלפון של מסגריה טובה.

קראו עוד: מעקות זכוכית למדרגות
קראו עוד: סורג שקוף

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים