חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars
מאמרים

אילו סוגי מעקות למדרגות קיימים?

מה חסר בשיר של לד זפלין? מי לא שמע את השיר היפהפה של לד זפלין "מדרגות לגן עדן"? למרות יופיו של שיר זה והפרסום הרב, שהוא צבר לאורך השנים הרי שדבר מה חסר בו. השאלה היא כיצד מצליחים לעלות במדרגות לגן העדן והאם אדם מן היישוב היה רוצה לעלות באותם המדרגות. התשובה היא שגם אם רובנו רוצים להגיע לגן העדן, הרי שהיינו מעדיפים לעשות זאת בעזרת מעקות למדרגות. מעקה למדרגות הוא חלק בטיחותי והכרחי בכל גרם מדרגות בין אם מדובר בעלייה לגן עדן ובין אם מדובר בביתנו הפרטי.

באותו הקשר ניתן לומר כי אם לא ישימו מעקות למדרגות גן העדן הרי שהנפילה מגן העדן תהיה קשה וכואבת. אין ספק שהשיר מדרגות לגן עדן הוא על גבול השלמות, אך לדעתנו, אותו פרט קטן וחמקמק שחסר בו הוא בדיוק אותן מעקות למדרגות ששומרים עלינו בכל מקום ומקום.

מעקה למדרגות - האם הוא נחוץ רק לבטיחותנו?

אכן מעקות למדרגות הם כורח בטיחותי. עם זאת, למעקות המדרגות יש יתרונות נוספים וחשובים לא פחות. ניתן לעצב מעקות בצורות רבות, עד שיופיים מקרין לעתים על כל הבית. בין אם מדובר בגרם מדרגות חיצוני לבית ובין אם מדובר בגרם פנימי, הרי שמעקות המדרגות נותנים ערך מוסף שלעיתים קשה להסבירו במילים. מעקות המדרגות כה חשובים בעיצוב הבית עד שלעיתים בעל הבית מחליט תחילה על עיצוב המעקה ורק לאחר מכן בוחר את גרם המדרגות שיתאים לו.

כמובן, חייבים להדגיש כי עיצוב המעקות צריך ללכת בד בבד עם עיצובו של שאר הבית. הגדולה של נושא עיצוב המעקות היא שכל אדם ואדם יכול לתת לטעמו האישי מקום ולהטביע את חותמו. על עיצוב מעקה למדרגות ניתן להוסיף עוד ועוד עיטורים אשר יוסיפו ליופי ולחן של המעקה עצמו ושל הבית כולו. בגלריית התמונות תוכלו להתרשם ממגוון סגנונות של מעקות למדרגות מבית מגשימים 

אילו סוגי מעקות למדרגות קיימים?

כפי שניתן לעצב את מעקה המדרגות בכל צורה וצבע הרי שניתן למצוא סוגים רבים של מעקות מדרגות. הסוגים הנפוצים ביותר למעקות המדרגות הן מעקות מזכוכית, עץ ואלומיניום. באחרונה נפוצו סוגים נוספים של מעקות למדרגות, אשר משלבים בין סוגים אלו, כך נוצרו עוד אין סוף סוגים, שכל אדם יכול לבחור לפי טעמו האישי.

המעקות הנפוצים ביותר הינם מעקות למדרגות מאלומיניום. מעקות אלו נמצאים הן מחוץ לבית והן בתוך הבית. יש לומר כי מעקה למדרגות נחשב למוצר זול יחסית, כך שבהשקעה סבירה ניתן לעצב את הבית באופן מיוחד המתאים לטעמו האישי של כל אדם. כמובן שיש הבדלי מחיר בין הסוגים השונים, כאשר מעקה למדרגות מזכוכית יהיה לרוב יקר יותר בהשוואה למעקה למדרגות מאלומיניום. הזמינו עוד היום מעקות למדרגות מבית מגשימים 

קראו עוד: הגבהת מעקה

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חזרה למאמרים