חייגו
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars

אודות

גשם עיצובים הינה חברת בוטיק המתמחה בנישה ייחודית של מוצרים שקופים לבטיחות הדירה - מעקות זכוכית, סורגים שקופים ומערכות הזזה אקסלוסיביות המיוצרות מפוליקרבונט. כחברת בוטיק, אנו מציעים ללקוחותינו מוצרים שקופים העשויים מחומרי גלם איכותיים ביותר שנבחנו ונבחרו בקפידה. השילוב של ידע נרחב, מתודולוגיה ייחודית וכלים מקצועיים בסטנדרטים מתקדמים וללא פשרות יוצרים קו מוצרים איכותי ובטיחותי, אך לא פחות מכך עם אמירה עיצובית.

הסורגים השקופים מבית גשם עיצוביםלאורך השנים גשם ליוותה מאות פרויקטים קטנים כגדולים בהצלחה רבה וזאת על מנת לתת לכם כלקוחות פתרונות ומענה אפקטיבי לצרכי הבטיחות והמיגון. יתרה מזו הרקע הניהולי של הצוות המוביל שלומי הרוש מבטיח לכם כלקוחות איכות ללא פשרות, הן ברמת המוצר, אבטחת האיכות והשירות וזה בא לידי ביטוי בתוצאות שהן לא פחות ממדהימות!.

שלומי הרוש משמש בנוסף לתפקיד המנכ"ל המשותף, כסמנכ"ל פיתוח מוצרים ומשמש כמוביל דרך בחברה בתחום הבטחת האיכות וכאחראי על שיפור מתמיד במוצרי החברה, פיתוח שיטות התקנה ייחודיות בגשם עיצובים ומתן אלטרנטיבות לבעיות הצצות בשטח הוא נחשב למומחה בתחום ההתקנות ובהתאמת המוצרים באופן אינדיבידואלי לכל לקוח ולקוח  עם ניסיון פרקטי שלא יסולא בפז.

גשם עיצובים מהווה כיום את חוד החנית בתחומה והקנה לה מוניטין ומומחיות בקרב לקוחותיה ומאידך יצר סטנדרט בלתי מתפשר של מקצוענות וחדשנות יחד עם אמינות ארגונית ואישית. תפיסת העולם שלנו מתבססת על בירור מעמיק של צרכי הלקוחות והתאמת המוצרים בהתאם לנתונים הקיימים בשטח, אנו מיישמים זאת בייעוץ, תכנון, ויישום מקצועי שיתרגם את החלומות שלכם למוצרים פרקטיים ברמת הבטיחות והעיצוב, כאלו שיגרמו  לכם להתרגש כל פעם מחדש!

מה אנחנו בעצם מציעים?

גשם עיצובים מציעה ללקוחות הפרטיים, רוכשי דירות מקבלן ו/או בונים ומשפצים דירה קיימת, נישת מוצרים שקופים בסטנדרט איכות ללא פשרות. בין מוצרינו ניתן למצוא סורגים שקופים, הגבהות מעקה מזכוכית במגוון סוגים, מערכות הזזה מתקדמות הבנויות מפוליקרבונט ליציאה למרפסת אך לא רק, וכן מעקות למדרגות, מרפסות ולבריכה במגוון תצורות.

מה החידוש שלנו בעצם? 

סורגים שקופים בהתאמה לצורך הלקוחכחברה הפועלת במגזר הפרטי, העסקי הציבורי והמסחרי אנו שואפים לייצור מערכת שיפור מתמיד הן ברמת המוצרים השקופים וגם במציאת פתרונות אפקטיביים ויצירתיים ע"פ בקשת הלקוח, אנו מתאימים את המוצר כמו כפפה ליד וע"פ מפרט של הלקוח כל עוד נושא הבטיחות על נותר על כנו.

ואם אנו מדברים על חידושים, אזי בתחום הסורגים השקופים, גשם השיקה בתחילת 2017 את הסורג השקוף מדגם Matrix bt06 הדגם המתקדם בישראל נכון לכתיבת שורות אלו, הסורג החדש תוכנן ויוצר בפיתוח של מומחי החברה  שיצרו סורגים שקופים שהם הראשונים בישראל שהנם גם מודולריים. כלומר בעת ובעונה אחת יש כאן מוצר ששובר את כללי המשחק מערכת העיגון המתקדמת של הסורג שהינה מודולרית מאפשרת מתיחה של הסורג עד למקסימום ומאפשרת שמירה על טונוס מתיחה מקסימלי בשלבי הפוליקבונט, בנוסף המודולריות שבה כל שלב ניתן לפירוק יוצר פתרון נוסף לכם כלקוחות, שנותן לכם אפשרות להחליף שלב בסורג במידה והוא נפגע מבלי להחליף את כל המערכת ואת כל הסורג וכאן העלויות מבחינת הלקוח מינוריות.

מערכות ההזזה שלנו מדגם Exlusive 603  נותנות פתרון שקוף ובטוח ביציאה למרפסת, מערכת הזזה שהן הסטנדרט החדש ביציאה למרפסת, לא עוד תריסי גלילה מגושמים, אלא מוצר מנצח שקוף חזק ובטוח שמעניק לכם שקיפות מלאה ואור בביתכם. בנוסף להגבהות מעקה מדרגות ובמרפסת, גשם עיצובים יצרה סטנדרטים גבוהים בעיצוב ובבטיחות מה שבהחלט לא פסח על עיניים מקצועיות, ולא בכדי טובי האדריכלים והמעצבים בישראל בוחרים ללקוחותיהם מוצרים שקופים מבית גשם עיצובים. 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, נציג מקצועי ילווה אתכם בייעוץ מקצועי ללא התחייבות וזאת כדי שבית חלומותיכם ומקום מבצרכם יהיה שקוף בטוח ונעים למגורים. האתגר שלכם! זו העבודה שלנו. התקשרו עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ.

לקוחותיה של גשם עיצובים

במהלך שנות פעילות החברה התקשרה גשם עיצובים עם גורמים רבים במשק הישראלי ופיתחה עבורם את מוצרי המיגון והבטיחות אשר עמדו בתנאי סף גבוהים במיוחד. בין לקוחות החברה נמנים: חברת החשמל, בזק, בנקים, בתי חולים, אוניברסיטאות, מכללות, חברות דלק, חברות גז, שטראוס-עלית, חברות סלולארי, רשתות מזון, חברות ממשלתיות, חברות מחשוב, חברות הביטוח ועוד רבים אשר זכו לשיתוף פעולה עם החברה. שיתוף הפעולה של גשם עיצובים עם חברות הביטוח הינו פורה מאוד בתחום המיגון והבטיחות. מוצרי החברה נדרשים כמוצרים לתנאי קיום כיסוי ביטוחי בתחומם ומקובלים בחברות הביטוח.

קראו עוד: קטלוג המוצרים של גשם עיצובים