חייגו 072-3924625
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars

אודות

"מגשימים " הינה חברת בוטיק המתמחה בהגשת חלומות של לקוחותיה. "מגשימים" הינה חברת בוטיק המתמחה בנישה ייחודית של מוצרים שקופים לבטיחות הבית. מעקות זכוכית, סורגים שקופים להתקנה בחלונות  להגנה מפני נפילה ופריצה. כחברת בוטיק, אנו מציעים ללקוחותינו מוצרים שקופים העשויים מחומרי גלם איכותיים ביותר שנבחנו ונבחרו בקפידה. השילוב של ידע נרחב, מתודולוגיה ייחודית וכלים מקצועיים בסטנדרטים מתקדמים וללא פשרות יוצרים קו מוצרים איכותי ובטיחותי, אך לא פחות מכך עם אמירה עיצובית. לאורך השנים ליווינו מאות פרויקטים קטנים כגדולים בהצלחה רבה וזאת על מנת לתת לכם כלקוחות פתרונות ומענה אפקטיבי לצרכי הבטיחות והמיגון. יתרה מזו הרקע הניהולי של הצוות המוביל והמקצועי מבטיח לכם כלקוחות החברה לקבל מוצרי בטיחות איכותיים ללא פשרות, ברמת המוצר, אבטחת האיכות והשירות ותוצאות מדהימות שתקבלו עליהם המון מחמאות ממשפחה וחברים. "מגשימים" מהווה כיום את חוד החנית בתחום סורגים שקופים ומעקות זכוכית , המוניטין והמומחיות עם תוצאות מרשימות לאורך השנים בסטנדרטים  בלתי מתפשרים של מקצוענות וחדשנות יחד. תפיסת העולם שלנו מתבססת על בירור מעמיק של צרכי הלקוחות והתאמת המוצרים בהתאם לנתונים הקיימים בשטח, ויישום המתחיל  בייעוץ ותכנון מקצועי המתרגם את  החלומות שלכם למוצרים פרקטיים ברמת הבטיחות והעיצוב, כאלו שיגרמו  לכם להתרגש כל פעם מחדש!

מה אנחנו בעצם מציעים ?
"מגשימים"  מציעה ללקוחות הפרטיים, רוכשי דירות מקבלן ו/או בונים ומשפצים דירה קיימת, נישת מוצרים שקופים בסטנדרט איכות ללא פשרות. בין מוצרינו ניתן למצוא סורגים שקופים, הגבהות מעקה מזכוכית במגוון סוגים, וכן מעקות למדרגות, מרפסות ולבריכה במגוון תצורות.

מה החידוש שלנו בעצם?
כחברה הפועלת במגזר הפרטי, העסקי הציבורי והמסחרי אנו שואפים לשיפור מתמיד  הן ברמת המוצרים השקופים וגם במציאת פתרונות אפקטיביים ויצירתיים ע"פ בקשת הלקוח, אנו מתאימים את המוצר כמו כפפה ליד וע"פ מפרט של הלקוח  ללא פשרות על בטיחות הלקוח .
אם גם לכם יש הצורך להתקין סורגים שקופים כנגד נפילה מהחלונות או כנגד פריצה "מגשימים" הכתובת שלכם השאירו פרטים ונציגנו ישובו אליכם לתאום ייעוץ .
אם גם לכם הצורך בהתקנת מעקות זכוכיות למרפסת, מדרגות או לבריכה "מגשימים "הכתובת עבורכם לביצוע מושלם השאירו פרטים ונציגנו ישמחו לתאם עמכם פגישת ייעוץ .