חייגו 039673742
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
Clear Bars

אודות

"כיפת מגן " הינה חברת בוטיק המתמחה בנישה ייחודית של מוצרים שקופים לבטיחות הדירה - מעקות זכוכית, סורגים שקופים ומערכות הזזה אקסלוסיביות המיוצרות מפוליקרבונט. כחברת בוטיק, אנו מציעים ללקוחותינו מוצרים שקופים העשויים מחומרי גלם איכותיים ביותר שנבחנו ונבחרו בקפידה. השילוב של ידע נרחב, מתודולוגיה ייחודית וכלים מקצועיים בסטנדרטים מתקדמים וללא פשרות יוצרים קו מוצרים איכותי ובטיחותי, אך לא פחות מכך עם אמירה עיצובית.

הסורגים השקופים מבית גשם עיצוביםלאורך השנים ליווינו מאות פרויקטים קטנים כגדולים בהצלחה רבה וזאת על מנת לתת לכם כלקוחות פתרונות ומענה אפקטיבי לצרכי הבטיחות והמיגון. יתרה מזו הרקע הניהולי של הצוות המוביל שלומי הרוש מבטיח לכם כלקוחות איכות ללא פשרות, הן ברמת המוצר, אבטחת האיכות והשירות וזה בא לידי ביטוי בתוצאות שהן לא פחות ממדהימות!.

כיפת מגן  מהווה כיום את חוד החנית בתחומה והקנה לה מוניטין ומומחיות בקרב לקוחותיה ומאידך יצר סטנדרט בלתי מתפשר של מקצוענות וחדשנות יחד עם אמינות ארגונית ואישית. תפיסת העולם שלנו מתבססת על בירור מעמיק של צרכי הלקוחות והתאמת המוצרים בהתאם לנתונים הקיימים בשטח, אנו מיישמים זאת בייעוץ, תכנון, ויישום מקצועי שיתרגם את החלומות שלכם למוצרים פרקטיים ברמת הבטיחות והעיצוב, כאלו שיגרמו  לכם להתרגש כל פעם מחדש!

מה אנחנו בעצם מציעים?

כיפת מגן  מציעה ללקוחות הפרטיים, רוכשי דירות מקבלן ו/או בונים ומשפצים דירה קיימת, נישת מוצרים שקופים בסטנדרט איכות ללא פשרות. בין מוצרינו ניתן למצוא סורגים שקופים, הגבהות מעקה מזכוכית במגוון סוגים, מערכות הזזה מתקדמות הבנויות מפוליקרבונט ליציאה למרפסת אך לא רק, וכן מעקות למדרגות, מרפסות ולבריכה במגוון תצורות.

מה החידוש שלנו בעצם? 

סורגים שקופים בהתאמה לצורך הלקוחכחברה הפועלת במגזר הפרטי, העסקי הציבורי והמסחרי אנו שואפים לייצור מערכת שיפור מתמיד הן ברמת המוצרים השקופים וגם במציאת פתרונות אפקטיביים ויצירתיים ע"פ בקשת הלקוח, אנו מתאימים את המוצר כמו כפפה ליד וע"פ מפרט של הלקוח כל עוד נושא הבטיחות על נותר על כנו.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, נציג מקצועי ילווה אתכם בייעוץ מקצועי ללא התחייבות וזאת כדי שבית חלומותיכם ומקום מבצרכם יהיה שקוף בטוח ונעים למגורים. האתגר שלכם! זו העבודה שלנו. התקשרו עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ.